Overzicht baten en lasten
Overzicht van baten en lasten
Terug naar navigatie - Overzicht baten en lasten - Overzicht van baten en lastenBedragen (x 1.000) |
Rekening |
Begroting 2026 |
Meerjarenbegroting |
|||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025 |
(na wijzigingen) |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|||
0 |
||||||||
Programma Samen Werken voor Ermelo |
lasten |
-9.103 |
-8.941 |
-9.124 |
-9.120 |
-9.016 |
-9.097 |
|
baten |
877 |
997 |
821 |
811 |
614 |
614 |
||
saldo |
-8.226 |
-7.944 |
-8.303 |
-8.309 |
-8.402 |
-8.483 |
||
Programma Samen Leven in Ermelo |
lasten |
-56.118 |
-60.271 |
-60.582 |
-59.714 |
-59.787 |
-60.646 |
|
baten |
15.144 |
11.571 |
11.716 |
12.038 |
12.038 |
12.038 |
||
saldo |
-40.974 |
-48.700 |
-48.866 |
-47.676 |
-47.749 |
-48.608 |
||
Programma Samen Wonen in Ermelo |
lasten |
-23.791 |
-31.214 |
-26.172 |
-23.210 |
-23.465 |
-23.638 |
|
baten |
14.043 |
13.713 |
10.169 |
10.289 |
10.416 |
10.640 |
||
saldo |
-9.748 |
-17.501 |
-16.003 |
-12.921 |
-13.049 |
-12.998 |
||
Programma Samen Ondernemen in Ermelo |
lasten |
-1.318 |
-1.765 |
-1.471 |
-1.432 |
-1.422 |
-1.426 |
|
baten |
489 |
157 |
185 |
185 |
185 |
185 |
||
saldo |
-829 |
-1.608 |
-1.286 |
-1.247 |
-1.237 |
-1.241 |
||
Subtotaal programma“s |
lasten |
-90.330 |
-102.191 |
-97.349 |
-93.476 |
-93.690 |
-94.807 |
|
baten |
30.553 |
26.438 |
22.891 |
23.323 |
23.253 |
23.477 |
||
saldo |
-59.777 |
-75.753 |
-74.458 |
-70.153 |
-70.437 |
-71.330 |
||
Algemene Dekkingsmiddelen: |
||||||||
- Lokale heffingen, waarvan |
lasten |
-434 |
-441 |
-522 |
-522 |
-522 |
-522 |
|
de besteding niet gebonden is |
baten |
14.343 |
14.795 |
15.382 |
15.533 |
15.598 |
15.669 |
|
saldo |
13.909 |
14.354 |
14.860 |
15.011 |
15.076 |
15.147 |
||
- Algemene uitkering |
lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
baten |
67.113 |
66.545 |
70.013 |
69.712 |
72.441 |
75.757 |
||
saldo |
67.113 |
66.545 |
70.013 |
69.712 |
72.441 |
75.757 |
||
- Dividend |
lasten |
0 |
-7 |
-7 |
-7 |
-7 |
-7 |
|
baten |
437 |
423 |
423 |
423 |
423 |
423 |
||
saldo |
437 |
416 |
416 |
416 |
416 |
416 |
||
- Saldo van de financieringsfunctie |
lasten |
-964 |
-924 |
-835 |
-1.529 |
-1.436 |
-1.344 |
|
baten |
937 |
798 |
954 |
1.064 |
1.089 |
1.331 |
||
saldo |
-27 |
-126 |
119 |
-465 |
-347 |
-13 |
||
- Overige algemene dekkingsmiddelen |
lasten |
0 |
-30 |
0 |
-2.561 |
-4.869 |
-7.903 |
|
baten |
1.083 |
1.109 |
1.074 |
1.074 |
1.074 |
1.074 |
||
saldo |
1.083 |
1.079 |
1.074 |
-1.487 |
-3.795 |
-6.829 |
||
Overhead |
lasten |
-15.286 |
-14.942 |
-14.894 |
-14.592 |
-14.578 |
-14.633 |
|
baten |
422 |
375 |
401 |
409 |
385 |
385 |
||
saldo |
-14.864 |
-14.567 |
-14.493 |
-14.183 |
-14.193 |
-14.248 |
||
Vennootschapsbelasting |
lasten |
-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
saldo |
-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
Onvoorzien |
lasten |
0 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
|
baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
saldo |
0 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
||
Subtotaal Algemene Dekkingsmiddelen |
lasten |
-16.687 |
-16.345 |
-16.259 |
-19.212 |
-21.413 |
-24.410 |
|
baten |
84.335 |
84.045 |
88.247 |
88.215 |
91.010 |
94.639 |
||
saldo |
67.648 |
67.700 |
71.988 |
69.003 |
69.597 |
70.229 |
||
Totaal saldo van baten en lasten |
lasten |
-107.017 |
-118.536 |
-113.608 |
-112.688 |
-115.103 |
-119.217 |
|
baten |
114.888 |
110.483 |
111.138 |
111.538 |
114.263 |
118.116 |
||
saldo |
7.871 |
-8.053 |
-2.470 |
-1.150 |
-840 |
-1.101 |
||
Mutaties reserves: |
||||||||
Programma Samen Werken voor Ermelo |
lasten |
-3.320 |
-2.996 |
-22 |
-41 |
0 |
-28 |
|
baten |
4.285 |
11.061 |
5.467 |
388 |
381 |
114 |
||
saldo |
965 |
8.065 |
5.445 |
347 |
381 |
86 |
||
Programma Samen Leven in Ermelo |
lasten |
-1.645 |
-1.085 |
-2.512 |
-1.012 |
-1.012 |
-1.012 |
|
baten |
448 |
1.403 |
1.236 |
653 |
970 |
993 |
||
saldo |
-1.197 |
318 |
-1.276 |
-359 |
-42 |
-19 |
||
Programma Samen Wonen in Ermelo |
lasten |
-2.284 |
-2.090 |
-1.237 |
-125 |
-125 |
-125 |
|
baten |
2.128 |
1.602 |
752 |
898 |
912 |
912 |
||
saldo |
-156 |
-488 |
-485 |
773 |
787 |
787 |
||
Programma Samen Ondernemen in Ermelo |
lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
saldo |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
Totaal mutaties reserves |
lasten |
-7.249 |
-6.171 |
-3.771 |
-1.178 |
-1.137 |
-1.165 |
|
baten |
6.861 |
14.066 |
7.455 |
1.939 |
2.263 |
2.019 |
||
saldo |
-388 |
7.895 |
3.684 |
761 |
1.126 |
854 |
||
0 |
||||||||
Resultaat |
Saldo |
7.483 |
-158 |
1.214 |
-389 |
286 |
-247 |
|
V |
N |
V |
N |
V |
N |
|||
Detailoverzicht incidentele lasten en baten
Terug naar navigatie - Overzicht baten en lasten - Detailoverzicht incidentele lasten en batenIn dit overzicht worden de incidentele baten en lasten weergegeven waaruit de structurele begrotingssaldo wordt afgeleid.
Dit saldo geeft inzicht in de mate waarin de structurele lasten gedekt zijn door structurele baten. Volgens de Gemeentewet ziet de gemeenteraad erop toe dat de begroting structureel en reëel in evenwicht is. Hiervan kan worden afgeweken indien aannemelijk is dat het structureel en reëel evenwicht in de eerstvolgende jaren tot stand zal worden gebracht. Met het begrip 'structureel evenwicht' wordt bedoeld dat structurele lasten gedekt worden door structurele baten. De term 'reëel' heeft betrekking op de mate van realiteit van de meerjarenramingen.
Door de provincies is in september 2021 een nieuwe handreiking beschikbaar gesteld voor het maken van een onderscheid tussen structurele en incidentele baten en lasten. Het gaat hier niet om nieuwe regelgeving maar om een verduidelijking van de bestaande regelgeving. Op basis van deze handreiking en het nog stringenter toepassen van het voorzichtigheidsbeginsel is ten opzichte van eerdere jaren een groter deel van de lasten als structureel aangemerkt.
Structureel begrotingssaldo |
Meerjarenbegroting 2027-2030 |
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
(bedragen x ⬠1.000) |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|||
Lasten exclusief mutaties reserves |
-113.608 |
-112.688 |
-115.103 |
-119.217 |
|||
Baten exclusief mutaties reserves |
111.138 |
111.538 |
114.263 |
118.116 |
|||
Geraamd saldo van baten en lasten |
-2.470 |
-1.150 |
-840 |
-1.101 |
|||
Toevoegingen reserves |
-3.771 |
-1.178 |
-1.137 |
-1.165 |
|||
Onttrekkingen reserves |
7.455 |
1.939 |
2.263 |
2.019 |
|||
Geraamd saldo van toevoegingen en onttrekkingen reserves |
3.684 |
761 |
1.126 |
854 |
|||
Geraamd resultaat |
1.214 |
-389 |
286 |
-247 |
|||
Incidentele lasten (exclusief reservestortingen) |
-5.636 |
-308 |
-317 |
-46 |
|||
Incidentele baten (exclusief reserveonttrekkingen) |
1.125 |
41 |
0 |
0 |
|||
Incidentele toevoegingen reserves |
-2.634 |
-41 |
0 |
-28 |
|||
Incidentele onttrekkingen reserves |
6.042 |
254 |
247 |
74 |
|||
Saldo van incidentele baten en lasten |
-1.103 |
-54 |
-70 |
0 |
|||
Structureel begrotingssaldo |
2.317 |
-335 |
356 |
-247 |
|||
Incidentele lasten (x ⬠1.000) |
|||||
|---|---|---|---|---|---|
Programma |
Omschrijving |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Samen Werken |
Uitwerking denkrichting Ombuiging I&A |
63.000 |
|||
Samen Werken |
Ondersteuning WOO |
99.000 |
|||
Samen Werken |
Sr. Medewerker APV |
57.000 |
|||
Samen Werken |
Sr. Medewerker APV |
25.000 |
|||
0 |
|||||
Samen Leven |
Subsidie volgsysteem |
62.000 |
|||
Samen Leven |
Innovatiebudget WMO-ombuiging |
54.000 |
54.000 |
||
Samen Leven |
Hervormingsagenda jeugd |
200.000 |
|||
Samen Leven |
Beschermd wonen maatschappelijjke opvang |
160.000 |
|||
Samen Leven |
huiselijk geweld, femicide en kindermishandeling |
200.000 |
|||
Samen Leven |
Buurtcoach |
76.000 |
|||
Samen Leven |
Taakstelling subsidies |
300.000 |
|||
Samen Leven |
WsW gelden conform MC26 |
64.000 |
|||
Samen Leven |
Welzijn Ermelo |
122.000 |
|||
Samen Leven |
Cultuuromslag |
50.000 |
|||
Samen Leven |
Diverse kleinere mutaties |
60.000 |
|||
0 |
|||||
Samen Wonen |
Speelvisie |
101.000 |
|||
Samen Wonen |
Bedrijventerrein |
336.000 |
|||
Samen Wonen |
Leader Geus |
165.000 |
|||
Samen Wonen |
Gebiedsvisie Oost/Speuld |
100.000 |
|||
Samen Wonen |
Versnellen woningbouw |
500.000 |
|||
Samen Wonen |
Toezicht groen, bouw en contract beheer |
175.000 |
175.000 |
175.000 |
|
Samen Wonen |
Gebiedsvisie Horst en Telgt |
150.000 |
|||
Samen Wonen |
Lobby ondertunneling spoor |
150.000 |
|||
Samen Wonen |
Snel herstel buitenruimte |
200.000 |
|||
Samen Wonen |
Vergroten sociale veiligheid |
200.000 |
|||
Samen Wonen |
Vaste oeververbinding zeewolde |
150.000 |
|||
Samen Wonen |
Natuurherstel |
500.000 |
|||
Samen Wonen |
Klimaatadaptatie in wijken |
50.000 |
50.000 |
50.000 |
|
Samen Wonen |
Pilot netcongestie |
250.000 |
|||
Samen Wonen |
Circulair ambachtscentrum |
250.000 |
|||
Samen Wonen |
Visie Duurzaamheid |
105.000 |
|||
Samen Wonen |
Diverse kleinere mutaties |
73.000 |
29.000 |
22.000 |
46000 |
0 |
|||||
Samen Ondernemen |
Toerisme en recreatie |
128.000 |
70.000 |
||
Samen Ondernemen |
Uitbreiding recreatie |
75.000 |
|||
Samen Ondernemen |
BIZ centrum |
50.000 |
|||
Samen Ondernemen |
Bedrijventerrein A28 |
336.000 |
|||
0 |
|||||
Totaal |
5.636.000 |
308.000 |
317.000 |
46.000 |
|
0 |
|||||
Incidentele baten (x ⬠1.000) |
|||||
Programma |
Omschrijving |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Samen Wonen |
Decentralisatie uitkering CDOKE 2027 |
1.007.000 |
|||
Samen Wonen |
Heidebeheerplan |
13.000 |
41.000 |
||
Samen Wonen |
Duurzaamheid |
105.000 |
|||
0 |
|||||
Totaal |
1.125.000 |
41.000 |
0 |
0 |
|
0 |
|||||
Incidentele toevoegingen reserves (x ⬠1.000) |
|||||
Reserve |
Omschrijving |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Algemene reserve |
Benodigde weerstandscapaciteit |
9.000 |
|||
0 |
|||||
Egalisatie reserve |
Heidebeheerplan |
13.000 |
41.000 |
||
0 |
|||||
Duurzaamheid |
Decentralisatie uitkering CDOKE 2027 |
1.007.000 |
|||
Duurzaamheid |
105.000 |
||||
0 |
|||||
Dorpsfonds |
Nieuwe BR Dorpsfonds |
1.500.000 |
|||
0 |
|||||
Totaal |
2.634.000 |
41.000 |
0 |
0 |
|
0 |
|||||
Incidentele onttrekkingen reserves (x ⬠1.000) |
|||||
Reserve |
Omschrijving |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Algemene reserve |
Coalitieakkoord 2027-2030 |
2.850.000 |
225.000 |
225.000 |
|
Gebiedsvisie Buitengebied Oost |
100.000 |
||||
Visie Duurzaamheid |
105.000 |
||||
Bedrijventerrein A28 |
189.000 |
||||
nieuwe BR Dorpsfonds |
1.500.000 |
||||
Storting in de Egalisatiereserve |
28000 |
||||
Algemene risicoreserve |
|||||
0 |
|||||
Algemene risico reserve |
Benodigde weerstandscapaciteit |
9.000 |
|||
0 |
|||||
Egalisatie reserve |
Hervormingsagenda jeugd |
200.000 |
|||
Beschermd wonen maatschappelijke opvang |
160.000 |
||||
Bedrijventerrein A28 |
147.000 |
||||
Diverse kleinere mutaties |
73.000 |
29.000 |
22.000 |
46000 |
|
0 |
|||||
Transitie Sociaal Domein |
SpeelvisieĀ 2025-2035 |
101.000 |
|||
TFIN2026-61 buurtcoach |
76.000 |
||||
Welzijn Ermelo |
122.000 |
||||
Taakstelling subsidies |
300.000 |
||||
Cultuuromslag |
50.000 |
||||
Diverse kleinere mutaties |
60.000 |
||||
0 |
|||||
Totaal |
6.042.000 |
254.000 |
247.000 |
74.000 |
Financieel kengetal: Structurele exploitatieruimte
Terug naar navigatie - Overzicht baten en lasten - Financieel kengetal: Structurele exploitatieruimteDit kengetal is van belang om te kunnen beoordelen welke structurele ruimte een gemeente of provincie heeft om de eigen lasten te dragen, of welke structurele stijging van de baten of structurele daling van de lasten daarvoor nodig is. Voor de beoordeling van het structurele en reëel evenwicht van de begroting wordt thans al onderscheid gemaakt tussen structurele en incidentele lasten. De structurele exploitatieruimte wordt bepaald door het saldo van de structurele baten en lasten en het saldo van de structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves te delen door de totale baten en uit te drukken in een percentage.
Hoe positiever (hoger) het percentage, hoe groter de structurele exploitatieruimte is.
| Kengetal | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | ||||
| Structurele exploitatieruimte |
2% | 0% | 0% | 0% | ||||