Programma Samen Werken voor Ermelo
Bestuur en Organisatie
Terug naar navigatie - - Bestuur en OrganisatieWat willen we bereiken?
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat willen we bereiken?Een betrouwbare en toegankelijke gemeente
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat willen we bereiken? - Een betrouwbare en toegankelijke gemeenteOp basis van onze ‘visie op dienstverlening’ streven we naar een uitstekende dienstverlening voor onze inwoners en ondernemers. Zo wensen we een betrouwbare en toegankelijke overheid te zijn.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Met de invoering van (en sturing op) gezamenlijke EHZM-servicenormen in 2027 tillen we onze dienstverlening naar een hoger niveau. Onze focus ligt op betrouwbaarheid, proactieve communicatie en transparantie – ook als een norm onverhoopt niet haalbaar is. Door overstijgend te standaardiseren werken we intern efficiënter samen. Hierdoor ervaren inwoners meer duidelijkheid en weten zij precies waar ze op kunnen vertrouwen.
Een netwerkgemeente
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat willen we bereiken? - Een netwerkgemeenteBinnen het programma organisatieontwikkeling werken we in Ermelo aan het zijn van een netwerkgemeente. Op basis van onze missie en kernwaarden (samen, bevlogen, wendbaar en betrouwbaar) voor de organisatie, geven we verder invulling aan deze ontwikkeling binnen het bestuur, de ambtelijke organisatie en samen met de samenleving.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
We professionaliseren de organisatie verder door heldere sturing en duidelijke rollen met behoud van zelforganisatie. Dit is vastgelegd in het Organisatieplan Ermelo. We versterken het ambtelijk-bestuurlijk samenspel.
Een transparante, betrokken en oplossingsgerichte gemeente
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat willen we bereiken? - Een transparante, betrokken en oplossingsgerichte gemeenteWe zetten in op een gemeente die transparant, betrokken en oplossingsgericht is. We luisteren, denken mee en leggen uit waarom bepaalde keuzes worden gemaakt en streven naar draagvlak voor onze besluiten.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
We zoeken met inwoners en bedrijven naar oplossingen, maar een onderbouwde 'nee' is ook een mogelijkheid. We ontsluiten onze informatie en besluitvorming proactief en leggen daar waar nodig uit en lichten toe. We stellen ons constructief op richting de pers.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
We zorgen dat inwoners op structurele en toegankelijke wijze kunnen meedenken en meedoen bij beleid en uitvoering. Het online dorpsgesprek Ermelo is daarin een belangrijk instrument. Inwoners worden gericht benaderd bij voor hen relevante onderwerpen, waardoor het platform op een organische manier groeit.
Regionale samenwerking op de gebiedsagenda
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat willen we bereiken? - Regionale samenwerking op de gebiedsagendaDe Gebiedsagenda (vastgesteld in 2022) wordt uitgewerkt in het Regioarrangement EHPZ. We werken hierin samen met de gemeenten Harderwijk, Putten en Zeewolde, de provincies Gelderland en Flevoland en de waterschappen Vallei en Veluwe en Zuiderzeeland. Het regioarrangement EHPZ 2023 markeert de start van een proces om gezamenlijke opgaven van het EHPZ gebied vorm te geven voor de komende 20 tot 30 jaar.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Vanaf 2026 vormt het Toekomstperspectief het kader voor de jaarlijkse keuze en uitvoering van regionale projecten (gebiedsprocessen). De governance zoals vastgelegd wordt concreet in uitvoering gebracht, inclusief onderwerpen energie en economie. Ook gaan we als Regio EHPZ een lobby inrichten.
Samenwerken met behoud van soevereiniteit
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat willen we bereiken? - Samenwerken met behoud van soevereiniteitWe staan open voor intergemeentelijke samenwerking, gericht op efficiëntie in de uitvoering. Lokaal beleid wordt zo veel mogelijk lokaal opgesteld. Ermelo is en blijft een zelfstandige gemeente.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Met de gemeenten Harderwijk en Zeewolde vormen we de EHZ-samenwerking, met als doel om de brede welvaart van onze ruim 100.000 inwoners te borgen. We opereren als één krachtige regio, we gaan dit beter organiseren, en de gemeenten blijven bestuurlijk autonoom. Verder werken we aan de bestuurlijke opgave (2026-2030): We gaan het ‘100.000+ gedachtegoed’ concreet maken.
Wat mag het kosten?
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Wat mag het kosten? Bedragen x €1.000Bestuur en Organisatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 t.m. juli raad |
Primitieve begroting 2027 |
Jaarschijf 2028 |
Jaarschijf 2029 |
Jaarschijf 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baten |
1.490 |
1.488 |
1.406 |
1.404 |
1.183 |
1.183 |
|
Lasten |
-20.333 |
-19.712 |
-19.830 |
-19.496 |
-19.367 |
-19.486 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
-18.842 |
-18.224 |
-18.424 |
-18.092 |
-18.184 |
-18.303 |
|
Saldo Bestuur en Organisatie |
-18.842 |
-18.224 |
-18.424 |
-18.092 |
-18.184 |
-18.303 |
|
Vastgesteld beleid
Terug naar navigatie - Bestuur en Organisatie - Vastgesteld beleid- Ontwikkelagenda netwerkgemeente (2018)
- Visie intergemeentelijke samenwerking (2015)
- Visie op dienstverlening (2018)
- Participatiebeleid (2021)
- Organisatiebesluit (2024)
Openbare Orde en Veiligheid
Terug naar navigatie - - Openbare Orde en VeiligheidWat willen we bereiken?
Terug naar navigatie - Openbare Orde en Veiligheid - Wat willen we bereiken?Bovenlokaal veiligheidsbeleid
Terug naar navigatie - Openbare Orde en Veiligheid - Wat willen we bereiken? - Bovenlokaal veiligheidsbeleidIn het (tot 2026 verlengde) Integraal Veiligheidsplan 2020-2024 Harderwijk, Ermelo & Putten zijn de prioriteiten vastgelegd op bovenlokaal en lokaal niveau. De bovenlokale prioriteiten zijn:
1. Kwetsbare personen
2. Ondermijning
3. Cybercrime
4. Informatievoorziening
5. Vitale vakantieparken
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Vanuit het project Weerbare samenleving en veerkracht bereiden wij de gemeentelijke organisatie en inwoners voor op een crisis zoals bijvoorbeeld langdurige stroomuitval.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Het doel van handhaving is herstel naar een legale situatie.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
We geven uitvoering aan het actieplan ondermijning (waaronder bestrijding van zorgfraude en drugs- en mensenhandel). Dit doen wij samen met ketenpartners als gemeenten, politie, RIEC.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
In 2026 wordt een nieuw integraal veiligheidsplan opgesteld. In 2027 wordt gestart met de uitvoering hiervan.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Samen met partners als politie, RIEC, ODV pakken we actief casuïstiek op. We zetten in op bewustwording van inwoners en ondernemers.
Lokaal veiligheidsbeleid
Terug naar navigatie - Openbare Orde en Veiligheid - Wat willen we bereiken? - Lokaal veiligheidsbeleidDe lokale prioriteiten zijn:
1. Overlast en geweld
2. Verkeersveiligheid
3. Jeugd & veiligheid (incl. alcohol en drugs)
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
We werken verder aan de ingezette koers om de samenwerking tussen het sociaal domein en veiligheid te verstevigen. Door zowel op bestuurlijk niveau als in de keten nauw samen te werken en regie te voeren op complexe casuïstiek wordt de keten verstevigd.
Wat mag het kosten?
Terug naar navigatie - Openbare Orde en Veiligheid - Wat mag het kosten? Bedragen x €1.000Openbare Orde en Veiligheid |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 t.m. juli raad |
Primitieve begroting 2027 |
Jaarschijf 2028 |
Jaarschijf 2029 |
Jaarschijf 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baten |
57 |
145 |
77 |
77 |
77 |
77 |
|
Lasten |
-4.056 |
-4.178 |
-4.195 |
-4.223 |
-4.234 |
-4.251 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
-3.999 |
-4.033 |
-4.118 |
-4.146 |
-4.157 |
-4.174 |
|
Saldo Openbare Orde en Veiligheid |
-3.999 |
-4.033 |
-4.118 |
-4.146 |
-4.157 |
-4.174 |
|
Vastgesteld beleid
Terug naar navigatie - Openbare Orde en Veiligheid - Vastgesteld beleid- Handhavingsbeleid en HandhavingsUitvoeringsProgramma (HUP) (jaarlijkse update)
- Preventie en handhavingsplan: Drank- en horecawet (2014)
- Drank- en Horecaverordening (2014)
- Beleidsregels verblijfsontzeggingen
- Beleid Nazorg ex-gedetineerden
- Drugsbeleid 2015 (inclusief Damocles 2019)
- Regionaal Risicoprofiel VNOG
- Regionaal Beleidsplan VNOG
- Regionaal Crisisplan / gemeentelijk rampenplan
- Organisatieplan brandweer cluster Veluwe West
- Plan van aanpak ondermijning
- Beleidskader cameratoezicht
- BIBOB-beleid
- Jaarprogramma milieu
- Algemene Plaatselijke Verordening
Financiën
Terug naar navigatie - - FinanciënWat willen we bereiken?
Terug naar navigatie - Financiën - Wat willen we bereiken?Betere P&C documenten
Terug naar navigatie - Financiën - Wat willen we bereiken? - Betere P&C documentenWe streven naar een planning & control cyclus die de samenhang borgt tussen 'Wat willen we bereiken?', 'Wat gaan we daarvoor doen?' en 'Wat mag dat kosten?'. Dit moet voor overzicht en inzicht zorgen en alle geledingen (raad, college en ambtelijke organisatie) helpen bij de bestuurbaarheid van de organisatie. Het is daarbij essentieel dat de informatiewaarde en de leesbaarheid van de P&C documenten worden verbeterd.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Het verbeteren van de P&C documenten is een continu proces. Samen met de auditcommissie van de raad evalueren wij de opgeleverde documenten op leesbaarheid en informatiewaarde.
Financiën op orde
Terug naar navigatie - Financiën - Wat willen we bereiken? - Financiën op ordeGrip krijgen op de uitgaven.
Spaarzaam staat voor goed financieel beleid wat neerkomt op niet meer uitgeven dan beschikbaar is.
De meerjarenbegroting is sluitend en reëel.
-
OmschrijvingOmschrijving (toelichting)
Om te voorkomen dat we onnodig belastingen heffen, begroten we niet meer lasten dan strikt noodzakelijk. Zowel bij de (primaire) begroting als bij de tussentijdse rapportages zijn we scherp op reëel begroten, zodat we bij de jaarrekening geen (onnodig) groot saldo presenteren.
Wat mag het kosten?
Terug naar navigatie - Financiën - Wat mag het kosten? Bedragen x €1.000Financiën |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 t.m. juli raad |
Primitieve begroting 2027 |
Jaarschijf 2028 |
Jaarschijf 2029 |
Jaarschijf 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baten |
83.664 |
83.409 |
87.585 |
87.545 |
90.364 |
93.993 |
|
Lasten |
-1.400 |
-1.396 |
-1.358 |
-4.613 |
-6.828 |
-9.770 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
82.264 |
82.013 |
86.227 |
82.932 |
83.536 |
84.223 |
|
Stortingen |
-14.732 |
-6.171 |
-3.771 |
-1.178 |
-1.137 |
-1.165 |
|
Onttrekkingen |
6.861 |
14.066 |
7.455 |
1.939 |
2.263 |
2.019 |
|
Mutaties reserves |
-7.870 |
7.895 |
3.684 |
761 |
1.126 |
854 |
|
Saldo Financiën |
74.393 |
89.908 |
89.911 |
83.693 |
84.662 |
85.077 |
|
Vastgesteld beleid
Terug naar navigatie - Financiën - Vastgesteld beleid- Financiële verordening (2023)
- Notitie Reserves en voorzieningen gemeente Ermelo (2023)
- Regeling Tarieven Wet Open Overheid (2023)
- Nota Weerstandsvermogen en Risicomanagement (2023)
- Subsidiebeleidskader Ermelo (2021)
- Treasurystatuut (2023)
- Nota Waarderen, activeren en afschrijven (2023)
- Belastingverordeningen (jaarlijks)
- Controleverordening (2023)
Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo
Terug naar navigatie - - Indicatoren programma Samen Werken voor ErmeloToelichting indicatoren
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Toelichting indicatorenErmelo heeft geen eigen indicatoren opgenomen in de begroting. We beperken ons tot 'de basisset uniforme beleidsindicatoren' zoals wettelijk voorgeschreven door de BBV. Hiervoor zijn we afhankelijk van de actualiteit van de gegevens op Waarstaatjegemeente.nl. We hebben hier dus geen directe invloed op.
Jongeren met een delict voor de rechter
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Jongeren met een delict voor de rechterOrganisatie |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
1,00% |
1,00% |
||
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
1,00% |
1,00% |
||
Nederland |
1,00% |
1,00% |
Formatie, fte per 1.000 inwoners
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Formatie, fte per 1.000 inwonersOrganisatie |
2024 |
2025 |
2026 |
2027 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
5,24 |
5,41 |
5,16 |
5,31 |
Bezetting, fte per 1.000 inwoners
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Bezetting, fte per 1.000 inwonersOrganisatie |
2024 |
2025 |
2026 |
2027 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
4,49 |
4,49 |
4,91 |
5,07 |
Apparaatskosten per inwoner
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Apparaatskosten per inwonerOrganisatie |
2024 |
2025 |
2026 |
2027 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
920,00 |
961,00 |
958,00 |
968,00 |
Externe inhuur, kosten als % van de totale loonsom + totale kosten inhuur
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Externe inhuur, kosten als % van de totale loonsom + totale kosten inhuurOrganisatie |
2024 |
2025 |
2026 |
2027 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
2,00% |
2,00% |
0,40% |
0,80% |
Overhead, % van de totale bedrijfsvoeringslasten
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Overhead, % van de totale bedrijfsvoeringslastenOrganisatie |
2024 |
2025 |
2026 |
2027 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
14,10% |
14,40% |
13,00% |
12,80% |
Gemeentelijke woonlasten, éénpersoonshuishouden
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Gemeentelijke woonlasten, éénpersoonshuishoudenOrganisatie |
2023 |
2024 |
2025 |
2026 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
1.057,00 |
1.073,00 |
1.092,00 |
1.091,00 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
873,00 |
963,00 |
1.004,00 |
|
Nederland |
860,00 |
928,00 |
957,00 |
993,00 |
Gemeentelijke woonlasten, meerpersoonshuishouden
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Gemeentelijke woonlasten, meerpersoonshuishoudenOrganisatie |
2023 |
2024 |
2025 |
2026 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
1.143,00 |
1.157,00 |
1.175,00 |
1.148,00 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
951,00 |
1.048,00 |
1.094,00 |
|
Nederland |
942,00 |
1.014,00 |
1.050,00 |
1.091,00 |
Gemiddelde WOZ waarde x € 1.000
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Gemiddelde WOZ waarde x € 1.000Organisatie |
2023 |
2024 |
2025 |
2026 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
428,00 |
441,00 |
456,00 |
506,00 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
363,00 |
377,00 |
397,00 |
438,00 |
Nederland |
368,00 |
378,00 |
398,00 |
439,00 |
Winkeldiefstallen per 1.000 inwoners
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Winkeldiefstallen per 1.000 inwonersOrganisatie |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
1,30 |
1,60 |
1,60 |
1,60 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
1,20 |
1,40 |
1,30 |
1,20 |
Nederland |
2,30 |
2,50 |
2,20 |
2,10 |
Diefstallen uit woning per 1.000 inwoners
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Diefstallen uit woning per 1.000 inwonersOrganisatie |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
1,70 |
0,90 |
1,40 |
1,40 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
1,20 |
1,10 |
1,10 |
1,10 |
Nederland |
1,40 |
1,30 |
1,20 |
1,20 |
Geweldsmisdrijven per 1.000 inwoners
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Geweldsmisdrijven per 1.000 inwonersOrganisatie |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
3,50 |
3,50 |
3,90 |
4,10 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
3,30 |
3,00 |
3,10 |
3,20 |
Nederland |
4,60 |
4,30 |
4,40 |
4,60 |
Vernielingen en beschadigingen in de openbare ruimte per 1.000 inwoners
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Vernielingen en beschadigingen in de openbare ruimte per 1.000 inwonersOrganisatie |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
6,10 |
4,50 |
4,70 |
3,90 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
4,80 |
4,40 |
4,10 |
4,00 |
Nederland |
6,00 |
5,80 |
5,70 |
5,70 |
Verwijzingen Halt per 1.000 jongeren
Terug naar navigatie - Indicatoren programma Samen Werken voor Ermelo - Verwijzingen Halt per 1.000 jongerenOrganisatie |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
|---|---|---|---|---|
Ermelo |
9,00 |
11,00 |
8,00 |
9,00 |
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners |
7,00 |
8,00 |
9,00 |
9,00 |
Nederland |
8,00 |
9,00 |
9,00 |
10,00 |
Verbonden partijen programma Samen werken voor Ermelo
Terug naar navigatie - - Verbonden partijen programma Samen werken voor ErmeloVerbonden partijen
Terug naar navigatie - Verbonden partijen programma Samen werken voor Ermelo - Verbonden partijenBij de uitvoering van het programma Samen Werken voor Ermelo zijn de volgende verbonden partijen betrokken:
- Alliander N.V.
- Meerinzicht
- N.V. Bank Nederlandse Gemeenten (N.V. BNG)
- Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe)
- Noord-Veluws Archief (NoVa)
- Veiligheidsregio Noord en Oost Gelderland (VNOG)
- Vitens N.V.
Wat mag programma Samen Werken voor Ermelo kosten?
Terug naar navigatie - - Wat mag programma Samen Werken voor Ermelo kosten?Wat mag het kosten?
Terug naar navigatie - Wat mag programma Samen Werken voor Ermelo kosten? - Wat mag het kosten? Bedragen x €1.000Samen Werken voor Ermelo |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 t.m. juli raad |
Primitieve begroting 2027 |
Jaarschijf 2028 |
Jaarschijf 2029 |
Jaarschijf 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baten |
|||||||
Bestuur en Organisatie |
1.490 |
1.488 |
1.406 |
1.404 |
1.183 |
1.183 |
|
Financien |
83.664 |
83.409 |
87.585 |
87.545 |
90.364 |
93.993 |
|
Openbare Orde en Veiligheid |
57 |
145 |
77 |
77 |
77 |
77 |
|
Totaal Baten |
85.211 |
85.042 |
89.068 |
89.026 |
91.624 |
95.253 |
|
Lasten |
|||||||
Bestuur en Organisatie |
-20.333 |
-19.712 |
-19.830 |
-19.496 |
-19.367 |
-19.486 |
|
Financien |
-1.400 |
-1.396 |
-1.358 |
-4.613 |
-6.828 |
-9.770 |
|
Openbare Orde en Veiligheid |
-4.056 |
-4.178 |
-4.195 |
-4.223 |
-4.234 |
-4.251 |
|
Totaal Lasten |
-25.789 |
-25.286 |
-25.383 |
-28.332 |
-30.429 |
-33.507 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
59.422 |
59.756 |
63.685 |
60.694 |
61.195 |
61.746 |
|
Stortingen |
|||||||
Financien |
-14.732 |
-6.171 |
-3.771 |
-1.178 |
-1.137 |
-1.165 |
|
Totaal Stortingen |
-14.732 |
-6.171 |
-3.771 |
-1.178 |
-1.137 |
-1.165 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Financien |
6.861 |
14.066 |
7.455 |
1.939 |
2.263 |
2.019 |
|
Totaal Onttrekkingen |
6.861 |
14.066 |
7.455 |
1.939 |
2.263 |
2.019 |
|
Totaal mutaties reserves |
-7.870 |
7.895 |
3.684 |
761 |
1.126 |
854 |
|
Saldo Samen Werken voor Ermelo |
51.552 |
67.651 |
67.369 |
61.455 |
62.321 |
62.600 |
|
Overzicht Algemene dekkingsmiddelen
Terug naar navigatie - - Overzicht Algemene dekkingsmiddelenAlgemene dekkingsmiddelen
Terug naar navigatie - Overzicht Algemene dekkingsmiddelen - Algemene dekkingsmiddelenOp grond van de in 2016 herziene BBV (artikel 8.1 en 8.5) moet onder het programmaplan worden opgenomen een weergave van de algemene dekkingsmiddelen, overhead, vennootschapsbelasting en onvoorzien.
Bedragen (x 1.000) |
Meerjarenbegroting |
||||
|---|---|---|---|---|---|
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||
Algemene Dekkingsmiddelen: |
|||||
- Lokale heffingen, waarvan de |
lasten |
-522 |
-522 |
-522 |
-522 |
besteding niet gebonden is |
baten |
15.382 |
15.533 |
15.598 |
15.669 |
saldo |
14.860 |
15.011 |
15.076 |
15.147 |
|
- Algemene uitkering |
lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
baten |
70.013 |
69.712 |
72.441 |
75.757 |
|
saldo |
70.013 |
69.712 |
72.441 |
75.757 |
|
- Dividend |
lasten |
-7 |
-7 |
-7 |
-7 |
baten |
423 |
423 |
423 |
423 |
|
saldo |
416 |
416 |
416 |
416 |
|
- Saldo van de financieringsfunctie |
lasten |
-835 |
-1.529 |
-1.436 |
-1.344 |
baten |
954 |
1.064 |
1.089 |
1.331 |
|
saldo |
119 |
-465 |
-347 |
-13 |
|
- Overige algemene dekkingsmiddelen |
lasten |
0 |
-2.561 |
-4.869 |
-7.903 |
baten |
1.074 |
1.074 |
1.074 |
1.074 |
|
saldo |
1.074 |
-1.487 |
-3.795 |
-6.829 |
|
Overhead |
lasten |
-14.894 |
-14.592 |
-14.578 |
-14.633 |
baten |
401 |
409 |
385 |
385 |
|
saldo |
-14.493 |
-14.183 |
-14.193 |
-14.248 |
|
Vennootschapsbelasting |
lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
saldo |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Onvoorzien |
lasten |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
saldo |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
|
Totaal |
71.988 |
69.003 |
69.597 |
70.229 |
|